Gå til innhold
Forrige Neste

Foajekonsert: The Ipanema Project

Fredag 3.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: The Impanema Project

Foajekonsert: The Real Neils

Lørdag 4.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: The Real Neils

Fuhrung Stavanger konserthus - Deutsch

Lørdag 4.Juli 14:00 | Stavanger konserthus

Fuhrung Stavanger konserthus - Deutsch

Foajekonsert: Maria Toresen

Søndag 5.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Maria Toresen

Foajekonsert: Duo Impetus

Mandag 6.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Duo Impetus

Foajekonsert: Stavanger Barokk

Tirsdag 7.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Stavanger Barokk

Foajekonsert: God natt - Barneforestilling

Onsdag 8.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: God natt - Barneforestilling

Guided tour of Stavanger konserthus - English

Onsdag 8.Juli 14:00 | Stavanger konserthus

Guided tour of Stavanger konserthus - English

Foajekonsert: Holum Trio

Torsdag 9.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Holum Trio

Foajekonsert: Bergamask

Fredag 10.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Bergamask

Foajekonsert: Poor Edward

Lørdag 11.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Poor Edward

Guided tour of Stavanger konserthus - English

Lørdag 11.Juli 14:00 | Stavanger konserthus

Guided tour of Stavanger konserthus - English

Foajekonsert: Opera Volume 4

Søndag 12.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Opera Volume 4

Foajekonsert: Fee Foo Yeah

Mandag 13.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Fee Foo Yeah

Foajekonsert: Vakre Nordiske Melodier

Tirsdag 14.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Vakre Nordiske Melodier

Foajekonsert: Tullus - Barneforestilling

Onsdag 15.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Tullus - Barneforestilling

Foajekonsert: David Monrad Johansens Kammermusikk

Torsdag 16.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: David Monrad Johansens Kammermusikk

Foajekonsert: Anon In Love / 3 Sykluser om Kjærlighet

Fredag 17.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Anon In Love / 3 Sykluser om Kjærlighet

Foajekonsert: Storbyjazz

Lørdag 18.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Storbyjazz

Guided tour of Stavanger konserthus - English

Lørdag 18.Juli 14:00 | Stavanger konserthus

Guided tour of Stavanger konserthus - English

Foajekonsert: Ciaccona

Søndag 19.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Ciaccona

Foajekonsert: Jørgen Tjemsland

Mandag 20.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Jørgen Tjemsland

Foajekonsert: Tony and the Swingblues

Tirsdag 21.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Tony and the Swingblues

Foajekonsert: Kjærringkjeft – Barneforestilling

Onsdag 22.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Kjærringkjeft - Barneforestilling

Foajekonsert:Kim & Bill – Amerikansk Jazzduo

Torsdag 23.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Foajekonsert: Kim & Bill – Amerikansk Jazzduo

Foajekonsert: Hanne Sine Kvinner

Fredag 24.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Hanne Sine Kvinner

Foajekonsert: Meberg

Lørdag 25.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Medberg

Guided tour of Stavanger konserthus - English

Lørdag 25.Juli 14:00 | Stavanger konserthus

Guided tour of Stavanger konserthus - English

Foajekonsert: Tsjaikovskij møter Grieg

Søndag 26.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Tsjaikovskij møter Grieg

Foajekonsert: Quiet Songs

Mandag 27.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Quiet Songs

Foajekonsert: Ole Alexander Mæland

Tirsdag 28.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Ole Alexander Mæland

Foajekonsert: Jakten på Sangskatten – Barneforestilling

Onsdag 29.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Jakten på Sangskatten - Barneforestilling

Foajekonsert: Suite for Fløyte og Jazzpiano

Torsdag 30.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Suite for Fløyte og Jazzpiano

Guided tour of Stavanger konserthus - English

Torsdag 30.Juli 14:00 | Stavanger konserthus

Guided tour of Stavanger konserthus - English

Foajekonsert: Kristina O. Vårlid

Fredag 31.Juli 13:00 | Hovedbaren

Foajekonsert: Kristina O. Vårlid

Visites Guidees Stavanger konserthus- Francais

Mandag 3.August 13:00 | Stavanger konserthus

Visites Guidees Stavanger konserthus- Francais

Guided tour of Stavanger konserthus - English

Onsdag 5.August 13:00 | Stavanger konserthus

Guided tour of Stavanger konserthus - English

Omvisning i Stavanger konserthus - Norsk

Lørdag 15.August 13:00 | Stavanger konserthus

Omvisning

ICMF: 18. Festkonsert 1

Lørdag 15.August 19:00 | Fartein Valen

ICMF: Festkonsert 1

ICMF: 19. Festkonsert 2

Lørdag 15.August 21:30 | Fartein Valen

ICMF: Festkonsert 2

Norsk Ungdomssymfoniorkester

Søndag 16.August 16:00 | Fartein Valen

Norsk Ungdomssymfoniorkester

Guided tour of Stavanger konserthus - English

Lørdag 22.August 13:00 | Stavanger konserthus

Guided tour of Stavanger konserthus - English

Barnas konserthus: Trio Tunnel spelar Knutsen og Ludvigsen

Søndag 23.August 13:00 | Mesaninen

Barnas Konserthus: Trio Tunnel spelar Knutsen og Ludvigsen

SSO Hovedserien: Sesong Åpning

Torsdag 27.August 19:30 | Fartein Valen

SSO Hovedserien: Konsert 1

Shockheaded Peter Premiere

Fredag 28.August 19:30 | Zetlitz

Shockheaded Peter

Shockheaded Peter

Lørdag 29.August 18:00 | Zetlitz

Shockheaded Peter

Shockheaded Peter

Tirsdag 1.September 19:30 | Zetlitz

Shockheaded Peter

Shockheaded Peter

Onsdag 2.September 19:30 | Zetlitz

Shockheaded Peter

SSO Hovedserien: Biondi med film

Torsdag 3.September 19:30 | Fartein Valen

SSO Hovedserien: Konsert 2

Shockheaded Peter

Torsdag 3.September 19:30 | Zetlitz

Shockheaded Peter

SSO Endelig helg!

Fredag 4.September 16:30 | Foaje

SSO ENDELIG HELG!

Shockheaded Peter

Fredag 4.September 19:30 | Zetlitz

Shockheaded Peter

Shockheaded Peter

Lørdag 5.September 18:00 | Zetlitz

Shockheaded Peter

Wiener Festkveld i samarbeid med NYCMF

Tirsdag 8.September 19:30 | Fartein Valen

Wiener Festkveld i samarbeid med NYCMF

Shockheaded Peter

Tirsdag 8.September 19:30 | Zetlitz

Shockheaded Peter

Shockheaded Peter

Onsdag 9.September 19:30 | Zetlitz

Shockheaded Peter

SSO Klassikerserien: Sibelius-jubileum

Fredag 11.September 19:30 | Fartein Valen

SSO Klassikerserien: Konsert 1

Shockheaded Peter

Fredag 11.September 19:30 | Zetlitz

Shockheaded Peter

Shockheaded Peter

Lørdag 12.September 18:00 | Zetlitz

Shockheaded Peter

Halvdan Sivertsen - Hus ved havet

Lørdag 12.September 19:30 | Fartein Valen

Halvdan Sivertsen - Hus ved havet

John Mayall

Mandag 14.September 20:00 | Kuppelhallen

John Mayall

Shockheaded Peter

Tirsdag 15.September 19:30 | Zetlitz

Shockheaded Peter

Shockheaded Peter

Onsdag 16.September 19:30 | Zetlitz

Shockheaded Peter

Shockheaded Peter

Torsdag 17.September 19:30 | Zetlitz

Shockheaded Peter

SSO Hovedserien: Bak jernteppe

Torsdag 17.September 19:30 | Fartein Valen

SSO Hovedserien: Konsert 3

Shockheaded Peter

Fredag 18.September 19:30 | Zetlitz

Shockheaded Peter

Shockheaded Peter

Lørdag 19.September 18:00 | Zetlitz

Shockheaded Peter

Shockheaded Peter

Tirsdag 22.September 19:30 | Zetlitz

Shockheaded Peter

Shockheaded Peter

Onsdag 23.September 19:30 | Zetlitz

Shockheaded Peter

Shockheaded Peter

Torsdag 24.September 19:30 | Zetlitz

Shockheaded Peter

Memories of Music - En musikalsk hyllest til Dizzie Tunes

Fredag 25.September 19:00 | Kuppelhallen

MEMORIES OF MUSIC - En musikalsk hyllest til Dizzie Tunes

Shockheaded Peter

Fredag 25.September 19:30 | Zetlitz

Shockheaded Peter

SSO Disney familiefilmkonsert

Lørdag 26.September 14:00 | Fartein Valen

SSO Disneyfilmkonsert

SSO Disney familiefilmkonsert

Lørdag 26.September 17:00 | Fartein Valen

SSO Disneyfilmkonsert

Shockheaded Peter

Lørdag 26.September 18:00 | Zetlitz

Shockheaded Peter

Stand Up aLive 2015

Lørdag 26.September 19:30 | Kuppelhallen

Stand Up aLive 2015

Barnas konserthus: Meg og Kammeraten Min

Søndag 27.September 13:00 | Mesaninen

Meg og Kammeraten Min

Ole Edvard Antonsen

Fredag 2.Oktober 19:30 | Fartein Valen

Ole Edvard Antonsen

Hats off to Led Zeppelin

Fredag 9.Oktober 19:30 | Zetlitz

Hats off to Led Zeppelin

Happy days med Rune Larsen og Tor Endresen

Lørdag 10.Oktober 19:30 | Fartein Valen

Happy days med Rune Larsen og Tor Endresen

The Musical Box performs Genesis - Selling England by the Pound

Lørdag 10.Oktober 20:00 | Kuppelhallen

The Musical Box performs Genesis - Selling England by the Pound

Opeth

Lørdag 10.Oktober 20:30 | Zetlitz

Opeth

Brit Floyd: Space & Time World Tour 2015

Tirsdag 13.Oktober 19:30 | Zetlitz

Brit Floyd: Space & Time World Tour 2015

SSO Hovedserien: Strauss & Schumann

Torsdag 15.Oktober 19:30 | Fartein Valen

SSO Hovedserien: Konsert 4

The Waterboys

Fredag 16.Oktober 20:00 | Kuppelhallen

The Waterboys

An evening to remember

Lørdag 17.Oktober 19:19 | Fartein Valen

An evening to remember

Show Alexx Alexxander Defying Gravity

Lørdag 17.Oktober 20:00 | Zetlitz

Show Alexx Alexxander Defining Gravity

Barnas konserthus: Dovendyrboogie - Jakten på den forsvunne melodi

Søndag 18.Oktober 13:00 | Mesaninen

BARNAS KONSERTHUS: DOVENDYRBOOGIE

SSO Hovedserien: Tre ikoner

Torsdag 22.Oktober 19:30 | Fartein Valen

SSO Hovedserien: Konsert 5

Bertine Zetlitz

Torsdag 22.Oktober 20:00 | Zetlitz

Bertine Zetlitz

The Beatles 1965

Fredag 23.Oktober 20:00 | Kuppelhallen

The Beatles 1965

SSO Familiedag med aktiviteter

Lørdag 24.Oktober 13:00 | Stavanger konserthus

SSO Åpen dag

SSO Endelig helg!

Fredag 30.Oktober 16:30 | Foaje

SSO Endelig helg!

Kalvø - ein time av livet ditt du aldri får tilbake

Fredag 30.Oktober 19:00 | Kuppelhallen

Kalvø - ein time av livet ditt du aldri får tilbake

SSO Klassikerserien: Mozart-Estravagansa

Fredag 30.Oktober 19:30 | Fartein Valen

SSO Klassikerserien: Konsert 2

Ane Brun Directions Tour 2015

Fredag 30.Oktober 20:00 | Zetlitz

Ane Brun Directions Tour 2015

Heine Totland og Gisle Børge Styve: Musikk er kome for å bli

Lørdag 31.Oktober 19:00 | Zetlitz

Heine Totland og Gisle Børge Styve: Musikk er kome for å bli

Thomas Dybdahl

Lørdag 31.Oktober 19:30 | Fartein Valen

Thomas Dybdahl

In Flames

Søndag 1.November 20:30 | Zetlitz

In Flames

SSO Hovedserien: Romeo & Julie

Torsdag 5.November 19:30 | Fartein Valen

SSO Hovedserien: Konsert 6

Odd Nordstoga med band

Torsdag 5.November 20:00 | Zetlitz

Odd Nordstoga

Tor Endresen hyller Lennon

Fredag 6.November 20:00 | Kuppelhallen

Tor Endresen hyller Lennon

SSO Filmkonsert

Fredag 13.November 19:30 | Fartein Valen

SSO FIlmkonsert

His Story - Michael Jackson

Lørdag 14.November 19:00 | Kuppelhallen

His Story - Michael Jackson

SSO Hovedserien: Horisonter

Torsdag 19.November 19:30 | Fartein Valen

SSO Hovedserien: Konsert 7

Putti Plutti Pott

Fredag 20.November 16:30 | Zetlitz

Putti Plutti Pott

Putti Plutti Pott

Fredag 20.November 19:00 | Zetlitz

Putti Plutti Pott

Putti Plutti Pott

Lørdag 21.November 13:00 | Zetlitz

Putti Plutti Pott

Putti Plutti Pott

Lørdag 21.November 15:30 | Zetlitz

Putti Plutti Pott

Putti Plutti Pott

Lørdag 21.November 18:00 | Zetlitz

Putti Plutti Pott

Tønes

Lørdag 21.November 20:00 | Fartein Valen

Tønes

Putti Plutti Pott

Søndag 22.November 13:00 | Zetlitz

Putti Plutti Pott

Putti Plutti Pott

Søndag 22.November 15:30 | Zetlitz

Putti Plutti Pott

Putti Plutti Pott

Søndag 22.November 18:00 | Zetlitz

Putti Plutti Pott

Vamp

Onsdag 25.November 19:00 | Zetlitz

Vamp

Vamp

Torsdag 26.November 19:00 | Zetlitz

Vamp

Melody Gardot

Torsdag 26.November 19:30 | Fartein Valen

Melody Gardot

Dirty Dancing

Torsdag 26.November 19:30 | Kuppelhallen

Dirty Dancing

SSO Klassikerserien: Ihle Hadland spiller Beethoven

Fredag 27.November 19:30 | Fartein Valen

SSO Klassikerserien: Konsert 3

Dirty Dancing

Lørdag 28.November 19:30 | Kuppelhallen

Dirty Dancing

Sissels jul

Søndag 29.November 19:30 | Fartein Valen

Sissels jul

MGPjr. Julekonsert

Tirsdag 1.Desember 16:30 | Kuppelhallen

MGPjr. Julekonsert

SSO: Händels Messias

Onsdag 2.Desember 19:30 | Fartein Valen

SSO: Händels Messias

Carola - Min Bästa jul

Torsdag 3.Desember 20:30 | Kuppelhallen

Carola - Min Bästa jul

The Show Must Go On - Christmas Spectacular

Fredag 4.Desember 20:30 | Kuppelhallen

The Show Must Go On - Christmas Spectacular

Christmas with Nordic Tenors

Lørdag 5.Desember 18:00 | Fartein Valen

Christmas with Nordic Tenors

Frelsesarmeens Julekonsert

Søndag 6.Desember 16:30 | Fartein Valen

Frelsesarmeens Julekonsert

Frelsesarmeens Julekonsert

Søndag 6.Desember 20:00 | Fartein Valen

Frelsesarmeens Julekonsert

John Grant

Søndag 6.Desember 20:00 | Zetlitz

John Grant

Karoline & Sigvart

Lørdag 12.Desember 19:00 | Fartein Valen

Karoline & Sigvart

Oslo Gospel Choir

Søndag 13.Desember 19:00 | Fartein Valen

Oslo Gospel Choir

Kurt Nilsen: Julekonsert

Torsdag 17.Desember 18:00 | Zetlitz

Kurt Nilsen: Julekonsert

Kurt Nilsen: Julekonsert

Torsdag 17.Desember 20:30 | Zetlitz

Kurt Nilsen: Julekonsert

Kurt Nilsen: Julekonsert

Fredag 18.Desember 18:00 | Zetlitz

Kurt Nilsen: Julekonsert

Kurt Nilsen: Julekonsert

Fredag 18.Desember 20:30 | Zetlitz

Kurt Nilsen: Julekonsert

Julestjerner: Randi Tytingvåg, Britt Synnøve Johansen og Hanne Sørvaag

Søndag 20.Desember 17:00 | Fartein Valen

Julestjerner: Randi Tytingvåg, Britt Synnøve Johansen og Hanne Sørvaag

Julestjerner: Randi Tytingvåg, Britt Synnøve Johansen og Hanne Sørvaag

Søndag 20.Desember 20:00 | Fartein Valen

Julestjerner: Randi Tytingvåg, Britt Synnøve Johansen og Hanne Sørvaag

Svanesjøen

Mandag 25.Januar 15:30 | Zetlitz

Svanesjøen

Svanesjøen

Mandag 25.Januar 19:30 | Zetlitz

Svanesjøen

Manowar

Tirsdag 2.Februar 20:00 | Zetlitz

Manowar

Lindesnes Trekkspillklubb

Lørdag 6.Februar 18:00 | Fartein Valen

Lindesnes Trekkspillklubb

Ingrid Bjørnov og Øystein Sunde

Lørdag 6.Februar 19:00 | Zetlitz

Ingrid Bjørnov og Øystein Sunde

Wiener Johann Strauss Konzert-Gala

Torsdag 18.Februar 19:30 | Fartein Valen

Wiener Johann Strauss Konzert-Gala

1974Tribute to Abba - Greatest Hits Tour

Lørdag 5.Mars 19:30 | Zetlitz

1974Tribute to Abba - Greatest Hits Tour

Kvelertak

Lørdag 19.Mars 21:00 | Zetlitz

Kvelertak

De vakreste operaperler

Mandag 18.April 19:30 | Fartein Valen

De vakreste operaperler

Hovedsamarbeidspartnere i konserthusalliansen

Design by Stavanger konserthus
Produced and hosted by AMBIO Strong